Окупанти використовують менше снарядів на Херсонщині, — речниця

  • 11.08.2023, 09:30
  • 251

росіяни зменшили кількість снарядів, якими обстрілюють правобережжя Херсонщини, що є наслідком ударів по логістиці загарбників

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Про це в ефірі телемарафону повідомила речниця ОК «Південь» Наталія Гуменюк.

«Сили оборони продовжують контрбатарейну боротьбу. Наша зона відповідальності дуже потужна. Зараз характерною особливістю є те, що ворог намагається тримати кількість обстрілів правобережжя і протилежного берега Дніпро-Бузького лиману на позначці 70, але кількість снарядів значно зменшилась. Якщо раніше це було 400−500, то зараз ворог може використати до 300 снарядів за добу. Це означає що удар по його логістиці і по забезпеченню досить результативний», — зазначила вона.

Сили оборони продовжують цю роботу, бо на лівобережжі зосереджені окупаційні війська, додала речниця.

Українські захисники відпрацьовують, поки що дистанційно, по позиціях важкої артилерії. За минулу добу було знищено дві потужних гармати.

Також знищено човен із диверсійно-розвідувальною групою. Також було знищено два спостережні, один командно-спостережний і один пункт управління. Загалом відмінусовано 55 загарбників.

Речниця ОК «Південь» також розповіла, що російські військові зараз підвищили свою активність саме на географічно складній ділянці місцевості, там де острови і протоки. Вони намагаються ротувати свій особовий склад та намагаються розвідати задуми Сил оборони.

«Зокрема, для того, щоб прикривати свої дії, вони посилюють обстріли населених пунктів, які знаходяться ближче до дельти. Вчора вони потерпали найбільше. Білозерку дуже потужно обстріляли. Вісім цивільних поранено, були й важкі поранення. Характерним є те, що росіяни знов б’ють по місцях скупчення людей — церква, адмінбудівля», — підсумувала вона.

Схожі новини