«Український наступ — це не голлівудське кіно»

  • 23.06.2023, 15:50
  • 388

Петро Порошенко в інтерв'ю ВВС закликав Захід не чекати швидких результатів від українського наступу, бо це не голлівудське кіно

Скрін із відео
Скрін із відео

Порошенко також зазначив, що впевнений в успіху ЗСУ, і закликав союзників прискорити постачання новітніх видів озброєння.

«Можна порівняти російську наступальну операцію цієї зими, де 10 місяців росіяни стояли перед Бахмутом, і два тижні української контр-наступальної операції зараз. Ми вже взяли сім сіл і йдемо по вісім кілометрів вперед. І це лише початок. Це просто розвідка вогнем. Так ми визначаємо найбільш перспективний напрямок українського наступу», — сказав Порошенко.

«У нас є фантастичний генерал Залужний, і всі інші досвідчені українські молоді генерали», — зазначив п’ятий президент України.

«Не чекайте швидкого результату. Це не кіно, голлівудське чи українське. Це дуже, дуже важкі бої. Але я абсолютно впевнений у майбутньому успіху створених нами з 2014 року за стандартами НАТО Збройних Сил України», — наголосив Порошенко.

П’ятий Президент України також закликав міжнародних партнерів продовжувати підтримку української армії зброєю та технологіями.

«Будь ласка, продовжуйте підтримувати. Бо ця перемога, цей успіх не може бути без F-16, без протиповітряної оборони, без засобів радіоелектронної боротьби, і без санкцій», — сказав він.

Порошенко зазначив, що Євросоюз вже схвалив 11-й пакет санкцій, який стримуватиме військові можливості росії.

«І є ще одна дуже важлива річ. Не менш важлива, ніж наступ на півдні і сході України, подія, яка відбудеться у Вільнюсі. Це саміт НАТО 11−12 липня у Вільнюсі. Вкрай важливо, щоб ми отримали повідомлення про запрошення до майбутнього членства України в НАТО. Без цього не буде ні миру, ні перемоги, ні сталої стабільності», — наголосив Порошенко.

Схожі новини