Які слова найчастіше за 2021 рік вимовляли неправильно

  • 13.12.2021, 12:35
  • 447

Найчастіше помилялися у прізвищі співачки Біллі Айліш та слові “Омікрон”

Назва нового штаму коронавірусу «Омікрон» («Omicron») і прізвище поп-співачки Біллі Айліш (Eilish) опинилися в списку слів, які найчастіше неправильно вимовляють. Такі дані опитування, яке провела американська компанія Captioning Company, що надає субтитри для подій у прямому ефірі на телебаченні та в залах суду. Про це пише ВВС.

Опитування виявило, що серед слів та імен цього року найскладнішим для вимови на телебаченні виявилось слово «Омікрон».

Також часто неправильно вимовляли прізвище четвертої ракетки світу, тенісиста Стефаноса Ціціпаса.

Крім того, і Джо Байден, і Барак Обама — і нинішній, і колишній американські президенти неправильно вимовляли слово «Глазго», коли говорили про місто-організатор кліматичної конференції COP26.

«Ever Given» — назву корабля, що блокував Суецький канал, часто помилково сприймали за «Evergreen», компанію, яка володіла судном, ім'я якого було надруковано на його боці.

Минулого року, як пише ВВС, до списку слів, які найчастіше вимовляються неправильно, входили прізвище американського експерта з інфекційних захворювань Ентоні Фаучі та ім’я віце-президентки США Камали Гарріс.

За даними ВВС, опитування провели на замовлення програми для вивчення мов Babbel. За словами Естебана Туми, викладача Babbel Live, одна з причин неправильної вимови у тому, що багато слів не англійські. Тому англомовні люди і роблять такі помилки, за якими цікаво спостерігати не носіям мови, додав він.

Читайте також: ВООЗ: «Омікрон» знижує ефективність вакцин

Схожі новини