Притула несподівано "повернувся за парту": куди вступив шоумен

  • 31.07.2021, 18:55
  • 586

Український політик та телеведучий Сергій Притула вирішив знову стати студентом. Він вступив до Українського католицького університету, де вивчатиме публічне управління та адміністрування

Про це йдеться в інстаграмі Сергія Притули.

Знаменитий український телеведучий, шоумен та політик Сергій Притула здивував шанувальників новиною. Він вступив до університету.

Телеведучий та багатодітний батько навчатиметься на заочній формі факультету суспільних наук Українського католицького університету, що у Львові. Притула вивчатиме публічне управління та адміністрування, щоб здобути більше знань для кар'єри політика.

«Претендувати на участь в державному управлінні без відповідної освітньої бази можна, але не треба. Дипломів спеціаліста та магістра фінансів мені не достатньо», — підкреслив шоумен.

Читайте також: Притула покинув шоу «Нового каналу» через бенефіціарів із Росії

«Освіта — це фундамент усього. А самовдосконалення — це безперервний процес. Торік я вирішив для себе, що моїм пріоритетом на наступних мінімум 10 років буде участь у політичному житті країни та долучення до сфери державного управління», — додав новоспечений студент.

Сергій Притула зазначив, що навіть у 40 років йому не завадить «повернутися за парту» та отримати нові знання й систематизувати ті, які вже є. Ведучий наголосив, що радий новому виклику і досвіду.

Схожі новини