Передплата 2024 ВЗ

Проти Галущенка порушено кримінальне провадження через заволодіння коштами “Енергоатому”, – Лерос

  • 29.04.2021, 12:10
  • 668

Проти міністра енергетики України Германа Галущенка порушено кримінальне провадження щодо незаконного заволодіння коштами НАЕК “Енергоатом”

Фото ЗМІ
Фото ЗМІ

Про це заявив народний депутат Гео Лерос під час пленарного засідання Верховної Ради України, куди для відповіді на запитання народних депутатів прийшов Галущенко, передає «Прямий».

«Офіс президента, роздаючи вашу біографію народним депутатам, вказав у ній, що ви не фігуруєте у жодному кримінальному провадженні. Натомість у Шевченківському управлінні поліції м. Києва розслідується кримінальне провадження по факту незаконного заволодіння вами та вашим колегою Якубом Хартмутом коштами «Енергоатому», які незаконно виписав Котін (т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін — ред.). Ви, як юрист, мали усвідомити, що премію отримуєте незаконно. Тож у мене до вас питання, коли ви повернете «Енергоатому» гроші, незаконно отримані?», — запитав Лерос.

Герман Галущенко зазначив, що вперше чує про кримінальне провадження проти нього.

«Дякую за запитання, пане Гео. Насправді це для мене новина, що я фігурую в кримінальній справі. Якщо це є, то скажу як юрист, напевне мають відбуватися якісь кримінальні та слідчі дії. Мене мав хтось викликати, повідомити. Якщо це буде, будемо спілкуватися. Стосовно повернення коштів, дочекаймось результатів справи та вироку суду, якщо такий буде», — відповів він.

Читайте також: Германа Галущенка призначили міністром енергетики України

Схожі новини