На Херсонщині застрелили фермера і втопили його в автомобілі

У Херсонській області знайшли вбитим 57-річного фермера, якого родичі шукали з 14 червня

Як ідеться у повідомленні пресслужби обласної поліції, інцидент стався між селами Виноградове та Тарасівка Олешківського району.

Фермера застрелив компаньйон із бізнесу, після чого скинув чоловіка в його автомобілі в Північно-Кримський канал.

Дочка вбитого розповіла поліції, що в той день батько поїхав у справах до Виноградова, після чого не відповідав на дзвінки. Лише на п'ятий день, 18 червня, родичі звернулися в поліцію.

39-річний чоловік, до якого приїжджав фермер, спочатку приховував свою провину, давав безліч помилкових свідчень, але пізніше заплутався в них і зізнався в злочині. За його словами, фермер приїхав до нього і почав вимагати гроші на ведення спільного бізнесу з вирощування та продажу овочів.

«Зловмисник пояснив, що компаньйон нібито не вперше вимагав у нього кошти, через що він був змушений брати кредити. Підозрюваний відмовився давати гроші і між чоловіками почалася сварка. Під час конфлікту зловмисник вистрілив у компаньйона з власної мисливської рушниці. Чоловік помер на місці події. Потім тіло загиблого разом з його автомобілем зловмисник скинув у Північно-Кримський канал. Рушницю працівники поліції виявили за місцем проживання підозрюваного і направили зброю на експертизу», — розповіли в поліції.

Пізніше чоловік сам показав місце, де втопив свого знайомого. Після того, як авто з тілом підняли на поверхню, у жертви виявили поранення голови.

Остаточну причину смерті чоловіка повинна визначити судово-медична експертиза. Зараз вирішується питання про повідомлення зловмисникові про підозру за статтею про умисне вбивство. Йому загрожує позбавлення волі до 15 років.

Схожі новини