Бойовики «ДНР» призначили нового ватажка замість Захарченка та оголосили дату виборів

  • 07.09.2018, 15:15
  • 687

У терористичній «ДНР» призначили нового ватажка замість вбитого Олександра Захарченка — ним став Денис Пушилін, який раніше був «спікером парламенту».

Про це повідомляє ТСН.

Крім того в обох терористичних «республіках («Л/ДНР») призначили дату незаконних виборів — 11 листопада. Про це повідомляється на сепаратистських медіа за результатами засідання так званої «Народної ради».

Раніше стало відомо, що призначений «тимчасовим виконувачем обов'язків» ватажка донецьких бойовиків Дмитро Трапезников вважається «призначеним незаконно».

Як повідомлялося раніше, в центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух біля кафе «Сепар», в результаті вибуху було вбито ватажка «ДНР» Олександра Захарченка. Представник Міністерства закордонних справ Р Ф Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів «ДНР» Олександра Захарченка може бути причетний Київ. Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші.

Виконувати обов'язки ватажка угруповання «ДНР» після вбивства Захарченко буде «віце-прем'єр» Дмитро Трапезников. У 2001−2005 роках він був менеджером футбольного клубу «Шахтар», відповідав за розвиток фан-руху. Трапезникова називали «сірим кардиналом» угруповання.

Схожі новини