Не шкодує: у поліції розповіли страшні подробиці вбивства 20 річної студентки з Житомира

  • 14.08.2018, 09:58
  • 1 893

Підозрюваного в убивстві 20-річної студентки Ганни Голубенко затримано та запроторено на час слідства за ґрати.

У злочині 31-річний чоловік уже зізнався, повідомляє ТСН.

При затриманні в нього вилучили гранату і незареєстрований пістолет, а також маленькі пляшки з невідомою рідиною. «Він приставив до неї пістолет і хотів змусити її випити лікарську речовину. Після цього він її задушив. Руками душив, з першого разу не вийшло, потім скотчем почав перемотувати.

Правоохоронці кажуть, що мотивом злочину стала помста. Із чоловіком дівчина мала тривалі стосунки. Місяць тому його викрали бандити та кілька днів тримали в гаражі, вимагали гроші та майно. Дивом йому вдалося втекти, а викрадачів поліція затримала. Чоловік почав шукати, хто навів на нього викрадачів, і вирішив, що то була саме його подруга Ганна. «Вона скинула йому фотографію, де він зв’язаний цими викрадачами, і цієї фотографії, крім викрадачів, ні в кого не було. І з цього він зробив висновок, що тільки вона знала, де він у Києві мешкає», — пояснив Печененко.

У машину до вбивці Ганна сіла добровільно, бо не підозрювала, що їй загрожує небезпека. У вбивстві чоловік зізнався, про свій вчинок не жалкує. За вбивство йому загрожує 15 років за ґратами. Але в поліції є інформація, що чоловік виготовляв та збував амфетамін, тож проти нього можуть відкрити ще одне провадження.

Схожі новини