Передплата 2024 «Добра кухня»

Нардеп Денисенко про УКРОП: "Я не бачу для себе можливості називати цю партію патріотичною і перебувати в її лавах"

  • 08.12.2016, 20:08
  • 1 328

Позафракційний народний депутат Андрій Денисенко заявив, що виходить з партії "УКРОП" через партійну позицію щодо голосування про зняття недоторканності з нардепа Вадима Новинського.

"Вітаю всіх українців - голосів за притягнення Новинського до кримінальної відповідальності у Верховній Раді таки вистачило. Ми хотіли припинити договорняки влади з колишніми ригами? Ми вимагали, щоби ГПУ притягала до відповідальності винних за узурпацію влади, вбивства на Майдані і розв'язання війни? То маємо. Бодай перші кроки в тому напрямку. І я би дуже просив громадськість підтримати ці перші парості справедливості, цей рух назустріч нашим спільним вимогам і надати оцінку діям тих, хто зрадив або усунувся і змалодушив", - написав нардеп, пише Цензор.

"Оскільки ніхто, крім мене, із депутатів-членів політичної партії "УКРОП" не голосував за притягнення цього агента Путіна до кримінальної відповідальності - і це була саме партійна позиція, оголошена мені в кількох телефонних дзвінках - я не бачу для себе можливості називати цю партію патріотичною і надалі перебувати в її лавах. Віднині я не лише позафракційний, але й позапартійний. А Новинський, сподіваюся, таки буде сидіти", - заявив Денисенко.

Схожі новини