Із обличчя — хоч воду пий!
Як повернути шкірі здоровий вигляд? Припиніть лягати спати, не знявши макіяжу, і почніть їсти… крес-салат
/wz.lviv.ua/images/articles/_cover/384964/skin-care.jpg)
Розчаровані виглядом вашої шкіри? Асортимент косметичних засобів на прилавках магазинів збиває з пантелику? Не хвилюйтеся. Догляд за шкірою не є настільки складним та виснажливим заняттям, як вам здається. Ось кілька корисних порад, які допоможуть вам мати гарну і здорову шкіру.
- «Навчіться більш ефективно справлятися із стресом. Надмірний і тривалий стрес не лише викликає патологічні зміни в організмі, а й залишає значний негативний відбиток на вашій шкірі», — нагадують експерти інтернет-порталу New Skin Care 101.
- Зведіть до мінімуму користування декоративною косметикою. Макіяж, особливо з використанням пудри, забиває пори шкіри обличчя, створюючи ідеальні умови для появи вугрів. Якщо ж акне у вас вже є, ситуація тільки погіршиться. Існує також невелика, однак реальна ймовірність того, що нанесення декоративної косметики на вугрі спричинить більш серйозні шкірні інфекції.
- Допоки не повернете шкірі здорового вигляду, віддавайте перевагу легкому макіяжу або взагалі не користуйтеся декоративною косметикою. Не намагайтеся приховати проблеми за допомогою маскувального косметичного олівця або тонального крему.
- Щодня очищайте шкіру від відмерлих клітин. Найкраще — за допомогою скрабу, спеціально підібраного під ваш тип шкіри. Якщо вона у вас чутлива, спробуйте засоби зі зволожувальними компонентами. За допомогою скрабів та інших очищувальних засобів відкриєте та прочистите пори, а також видалите відмерлі клітини шкіри. Регулярно використовуючи очищувальні засоби, швидко помітите, що ваша шкіра знову випромінює здоров’я.
- Ніколи не лягайте спати, не знявши макіяжу. Сон допомагає організму відновитися після довгого дня. Зокрема під час сну відновлюється шкірний покрив.
- Якщо у вас надмірно суха шкіра, яка постійно лущиться, аби не допустити забиття пор і запобігти утворенню прищів та білих вугрів, регулярно використовуйте очищувальні засоби. Ексфоліація (або пілінг) — це процес очищення шкіри від відмерлих клітин епідермісу та стимуляція появи нових, ефектом чого є кращий вигляд і стан шкіри.
- Ніколи не носіть вологих шкарпеток чи рукавиць. Це може викликати появу тріщин і свербіння шкіри.
- Використовуйте гіпоалергенні креми і лосьйони без запаху. Косметика із запахом зазвичай містить ненатуральні складники, які можуть шкодити здоров’ю шкіри. Також уникайте лосьйонів, до складу яких входить спирт. Вони пересушують шкіру.
- Якщо у вас потріскані обвітрені губи, змастіть їх бальзамом для губ домашнього виробництва. Вам знадобляться огірок, сметана і мед. Перетріть огірок до кашоподібного стану, змішайте з невеликою кількістю сметани та меду і покладіть цю суміш на губи приблизно на 15 хвилин. Змийте теплою водою і змастіть зволожені губи мигдальною олією.
- Щодня споживайте достатню кількість продуктів, які містять вітамін Н (біотин). Він є ключовим елементом, необхідним для підтримки здоров’я шкіри та забезпечує її природний блиск. Вітамін Н надає шкірі гарного вигляду, розгладжує зморшки. Найбільше біотину міститься у м’ясних продуктах (печінці, нирках), яєчних жовтках, дріжджах, горіхах і насінні, лососі, молочних продуктах (молоці, сирі, йогуртах), авокадо, солодкій картоплі та цвітній капусті. Споживання достатньої кількості вітамінів покращить вигляд і здоров’я вашої шкіри.
- Куштували коли-небудь водяний крес? Крес-салат допомагає звузити пори, зменшує набряклість і запалення шкіри обличчя. Якщо включите його у свій раціон, стан шкіри значно покращиться як ззовні, так і зсередини.
- Уважно ознайомтеся з переліком інґредієнтів, які містяться у ваших засобах з догляду за шкірою. Найкраще використовувати продукцію з мінімальною кількістю складників. Якщо у вас чутлива шкіра, серед великої кількості компонентів можуть бути так, які подразнюватимуть шкіру, внаслідок чого може з’явитися почервоніння або інші негативні наслідки, наприклад, висип.
- Щодня уявляйте, як виглядатиме ваша ідеальна шкіра. Це стимулюватиме дотримуватися наших порад. До літа — менш як чотири місяці. Саме час почати застосовувати новий підхід у догляді за шкірою!