«Готувалася до конкурсу, поки чоловік був на роботі в іншому місті»
Львів’янка Наталія Гораль перемогла у номінації Miss Ukraine Plus Size International 2020
/wz.lviv.ua/images/interview/_cover/426216/dsc5880.jpg)
Ми звикли до того, що у конкурсах краси беруть участь дівчата з довгими ногами, стрункі (іноді дуже худі). Однак спочатку за кордоном, а тепер уже й в Україні почали організовувати конкурси для пишних жінок. Miss/Mrs Top World Plus Size Ukraine 2020 — єдиний конкурс України, який розкриває жіночу красу у форматі Plus Size. Гасло конкурсу — «Краса не має розмірів, вона — безмежна». Цьогоріч конкурс провели вдруге, до фіналу дійшли 23 учасниці з різних регіонів України. Один із 5 титулів виборола 29-річна львів’янка Наталія Гораль, яка розповіла про участь у конкурсі журналістці «ВЗ».
— Конкурс відбувся у Києві, — каже переможниця. — Тепер маю право представляти Україну на міжнародному конкурсі в одній з країн світу. Він мав відбутися наприкінці грудня, однак через пандемію конкурсу цьогоріч не буде. Доведеться чекати на кращі часи.
— Чому вирішили подати заявку на участь у конкурсі?
— Я інженерка, працюю на навчально- спортивній базі літніх видів спорту вже 7 років. Це мій перший у житті конкурс. Сподобалося, що у ньому могли брати участь не лише незаміжні дівчата, а й одружені. І вікова категорія доволі широка — від 18 до 50 років. От я, до прикладу, заміжня, і ще торік, коли вперше почула про цей конкурс, поставила собі за мету взяти у ньому участь. У мене є хобі. Я — модель «плюс сайз». Рекламую брендовий одяг для жінок із солідними розмірами.
— Які у вас параметри?
— Мій зріст — 167 сантиметрів, об’єм грудей — 106, талії — 83, об’єм стегон — 106 сантиметрів. Я в основному працюю як фотомодель, бо для подіуму краще підходять дівчата, у яких зріст від 170 сантиметрів.
— Як відреагував ваш чоловік, коли почув, що братимете участь у конкурсі?
— Ой, спочатку зацікавився, бо не мав уявлення, що це. А потім не мав можливості особливо вникати, бо у той час, коли я готувалася до конкурсу, він був на роботі в іншому місті. У мене було багато часу на підготовку, а якби був вдома, треба було би багато часу приділяти йому. А так я себе повністю присвятила конкурсу. А коли чоловік довідався, що я перемогла, був дуже задоволений! Каже, пишається мною. Про мою перемогу довідалися його друзі, вітають, і він від цього ще щасливіший, що я у нього є.
— Відвідували спеціальні курси?
— Оскільки я модель, то маю досвід, як треба стояти, ходити і взагалі поводитися на сцені. А перед тим закінчила модельну школу. У конкурсі було кілька головних завдань, які кожна учасниця мала підготувати. Перше — зняти відеовізитку, у якій треба було розповісти про себе: чим займаюся, що хочу показати. За бажання був конкурс талантів. Хтось співав, хтось танцював. Я ж підготувала східний танець, для цього спеціально пошила костюм. Хотілося енергетично зарядити журі, і одного дефіле було недостатньо… Другий обов’язковий пункт конкурсу — вихід у національному вбранні. Це був творчий конкурс: просто вийти в українському строї — недостатньо. Я вирішила, що моєю «родзинкою» буде вихід в автентичному вбранні ХХ століття з Буковини. На голові у мене був вінок ручної роботи. З образом мені допомагала етногалерея Роксоляни Шимчук. Під час виходу в національному вбранні зі мною разом виступала фіналістка «Голосу країни», етноспівачка Іванна Червінська. Виконувала «Вербову дощечку» наживо. А позаду мене був відеоряд. Ми придумали образи українського строю з усіх регіонів України.
— За участь у конкурсі треба було платити?
— Звісно. Усі конкурси — платні. Але, згідно з умовами договору, не можу розголошувати суму внеску.
— Яку нагороду отримали?
— Корону з камінчиками Сваровскі і титул переможниці. А також багато подарунків від спонсорів — косметику, сертифікати на різноманітні косметологічні послуги.
— І що далі?
— Маю вирішити — залишитися на державній роботі чи продовжувати роботу в модельному бізнесі. Після роботи продовжую займатися моделінгом, але це все складно. Тому вирішую, чому віддати перевагу…