«Перевірено. Дуже смачно. Величезне дякую»

Як жителі Глинянської ТГ допомагають нашим захисникам

Фото автора
Фото автора

Фраза про те, що кожен українець воює на своєму фронті, зараз актуальна в Україні, яка мужньо протистоїть ворогові, що вторгся на нашу землю. Допомагають наближати Перемогу й жителі Глинянської територіальної громади, що у Львівській області. Тут готують смачні страви, плетуть маскувальні сітки, роблять окопні свічки, виготовляють вітамінні суміші тощо.

Для захисників-одно­сельчан вже підготували черговий вантаж. Про це розповів міський голова Гли­нян Володимир Чорнопис. Воїни на передовій чекають на ці смаколики. Нещодавній ван­таж попрямував аж у Бахмут. Відповідь не забарилася. Хлоп­ці написали: «Перевірено. Дуже смачно. Величезне дякую».

У Куровицькому закладі за­гальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Миколи Лемика Глинянської міської ради Львів­ського району працювала «Фа­брика» різдвяного вареника". Її мета — виготовити і відправити нашим воїнам на схід України традиційні пироги. До процесу виготовлення вареників були залучені усі працівники.

Не відстають від своїх на­ставників і учні, що беруть ак­тивну участь у благодійних яр­марках на підтримку ЗСУ. До них ретельно готуються шко­лярі, батьки, вчителі - випіка­ють тістечка, пиріжки, пампуш­ки, кекси, пляцки. Кожен клас вирізняється своєю оригіналь­ністю, аби привернути увагу до своєї продукції. Торгівля жва­ва, адже кожен хоче долучити­ся до важливої справи. Зокре­ма, на ярмарку, що відбувся напередодні Дня ЗСУ, вдалось зібрати 16 тисяч 611 грн.

Сосиски у тісті

500 г борошна, 150 мл води, 100 мл молока, 80 г м’якого масла, 10 г сухих дріжджів, 50 г цукру, дріб­ка солі, 2 яйця, 20 сосисок, 2 жовтки — для змащування.

Молоко та воду змішати і злегка нагріти на плиті. Дода­ти ложку цукру, дріжджі і 3 ст. ложки борошна. Перемішати вінчиком, накрити рушником і залишити на 20 хв. Яйця збити міксером з сіллю та цукром на густу піну і додати в суміш.

Додати масло і всипати ре­шту борошна в суміш. Місити тісто, поки воно не липнутиме до рук. Готове тісто покласти в змащену олією миску, закри­ти плівкою і поставити в тепле місце на 40 хв.

Тісто розділити на дві части­ни. З кожної частини розкача­ти квадрат близько 40×40 см. Розділити тісто на смужки за­вширшки 3 см. Щільно загор­нути сосиску в смужку тіста. Ви­класти сосиски в тісті на деко, змастити тісто збитими жовтка­ми для блиску. Випікати в духо­вці за температури 180°С 20 хв.

Мелене печиво (на м’ясорубці)

1 кг борошна, 200 г цукру, 1 ч. ложка соди, 3 ст. лож­ки оцту, 9 ст. ложок холод­ної води, 400 мл олії, 50 г цукрової пудри — для поси­пання.

Борошно просіяти, додати цукор, погашену оцтом соду, холодну воду, олію.

Замісити туге тісто, поклас­ти в холодильник на 30 хв.

Виробляється печиво за до­помогою м’ясорубки. Є спе­ціальні формочки, які закла­дають у м’ясорубку. Коли перемолоти тісто, виходить гарне печиво з візерунками.

Випікати печиво за темпе­ратури 200°С 20 хв до рум’яної скоринки. Готове печиво поси­пати цукровою пудрою.

Схожі новини