Передплата 2024 «Добре здоров’я»

До Львова завітав екс-президент Грузії Михаїл Саакашвілі

  • 08.08.2014, 17:44
  • 2 535

Разом із міським головою він взяв участь у прес-конференції, та Богослужінні, присвяченому 6 річниці початку війни між Росією та Грузією

Садовий: "Ми готові надати Львів як пілотне місто, щоб реформи йшли якомога швидше, і щоб місцеве самоврядування отримало новий імпульс"

«У вересні минулого року делегація Львова була в Грузії. Ми підписали угоду між Львовом та Тбілісі. Там нас на дуже високому рівні приймав президент Саакашвілі. Відтак, ми мали честь запросити пана Президента до Львова. І сьогодні у нас особливий день, тому що, власне, 6 років назад російські війська напали на Грузію. Сьогодні ми мали спільну молитву. Також, як ви знаєте, завдяки Президенту Саакашвілі, велика команда грузинських спеціалістів працює в наших міністерствах, тож зараз ми готові надати Львів як пілотне місто для того, щоб реформи йшли якомога швидше, і щоб місцеве самоврядування отримало новий імпульс», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

"Доля Європи зараз вирішується в Україні, яка захищає континент від варвара ХХІ ст. Це вже зрозуміли в Європі. Я їздив зараз європейськими столицями і можу про це говорити. Коли на Грузію напали, то в Європі такого розуміння не було... Росія програє цю війну. Вона вже почала її програвати, коли зрозуміла, що в Південно-Східній Україні населення не підтримало її, проект Новоросія провалився. Вони думали, що українці — це 5 мільйонів мешканців Західної України, а виявилося, що це вся Україна, 45 мільйонів. Ваша перемога — це наша перемога у цій війні, ваша свобода — це наша свобода", — сказав Саакашвілі.

Сьогодні також о 15.30 год. Міхаїл Саакашвілі прочитає відкриту лекцію для студентів та громадських активістів. Лекція на тему «Реформи. Досвід Грузії» відбудеться у великій сесійній залі Львівської міської ради (каб. 202). Вхід — лише для зареєстрованих учасників. Представники преси зможуть відвідати відкриту лекцію, представивши редакційне посвідчення.

Також о 16.45 год. в УКУ на вул Козельницькій, 2а у трапезній відбудеться засідання експертного клубу «Самопоміч» за участю Михаїла Саакашвілі. Вхід на засідання — лише за запрошеннями. Представники преси зможуть відвідати засідання, представивши редакційне посвідчення. Зустріч організовує «Експертний клуб «Самопоміч» у співпраці із Львівською бізнес-школою

«По-перше, не треба боятись майбутнього. Гірше, ніж зараз, вже не буде. Я думаю, що ті події, які зараз відбуваються у вашій країні, залишаться у минулому, як страшний сон. Росія дуже допомогла Україні тим, що вона консолідувала українську націю — багато регіонів України відчули себе справжніми українцями. Це настільки вражаючий процес, він відбувається на наших очах. Українці дуже різні, говорять різною мовою, мають різне віросповідання, різне етнічне походження — в цьому багатогранність України. Українець, який говорить російською чи українською, однаково є патріотом своєї держави. Люди зараз це усвідомили. Зараз усі побачили, що українців, патріотів своєї держави — 45 мільйонів», — зазначив екс-президент Грузії Михаїл Саакашвілі.

Схожі новини