Пожежу в готелі Луцька загасили
- 24.07.2017, 10:16
- 2 358
В Луцьку вогнеборці ліквідовували пожежу в готельно-ресторанному комплексі Patio di Fiorі, де цієї ночі сталася масштабна пожежа.
![](https://img.wz.lviv.ua/GPtPTFd06r48TmxLtMwr31qur80=/0x0/filters:format(webp)/wz.lviv.ua/images/news/2017/07/image(4).jpg)
Про це повідомляє 112 канал.
Зазначається, що пожежу вдалося ліквідувати. Проте вогнеборці лишили одну пожежну машину на чергування на випадок, якщо вогонь з'явиться знову.
Крім того стали відомі подробиці пожежі: займання сталося близько 2 ночі, а сама пожежа поширювалися дуже стрімко. Втім вогнеборцям знадобилося лише кілька годин на її ліквідацію.
"Загоряння сталося близько 2 ночі. Було чути хлопок, після чого загорівся перший поверх будівлі. Вогонь поширився на все приміщення", - розповів очевидець.
На місці зараз працюють правоохоронці, які розглядають всі версії того, що сталося. Основною версією наразі є підпал.
Еспресо
Палав не лише готель: невідомі підпалили і спорткомплекс Луцька
Невідомі особи цієї ночі підпалили спорткомплекс "Олімпія", який знаходиться поряд з готельно-ресторанним комплексом Patio di Fiori, який вночі також спалахнув
Про це повідомляє місцеве видання Volyn24.
Працівники "Олімпії" зауважили, що невідомі поклали кілька шин і підпалили їх біля стін спортивного комплексу. В результаті цього було пошкоджено "обшивку" тенісного корту. Коли охоронці кинулися гасити вогонь, до ресторану під’їхав автомобіль - і людина з нього кинула якийсь предмет (очевидно, коктейль Молотова) у вікно ресторану Patio di Fiori.
Еспресо
У Луцьку через потужний вибух спалахнув готель, є постраждалі
У Луцьку сталася масштабна пожежа у готельно-ресторанному комплексі Patio di Fiori.
Про це повідомляє місцеве видання "Волинські новини".
Зазначається, що сьогодні близько 2-ої години ночі на вулиці Кравчука пролунав потужний вибух, в результаті чого і загорівся готель. За інформацією журналістів, пожежа спочатку виникла на першому поверсі, де розташований ресторан.
Вже через півгодини рятувальники, що прибули на місце подій, розбили скло та вивели усіх присутніх з приміщення готелю. Згодом загорівся й дах приміщення.
За словами лікарів, в результаті інциденту постраждали щонайменше дві людини, які отруїлися чадним газом.
За попередніми даними, правоохоронці вважають, що це був підпал, а свідки кажуть, що чули вибух. Також з'ясувалося, що поруч із приміщенням комплексу вночі невідомі підпалили чотири покришки.
Станом на о пів на 3:30, рятувальники досі не могли загасити пожежу, зокрема полум'я під покрівлею, звідти йде густий дим.
Еспресо