В українському дербі перемогла Калініна

Перша ракетка України Ангеліна Калініна (33-тя у світовому рейтингу) вийшла до 1/8 фіналу тенісного турніру категорії WTA 1000 у Дубаї

Фото sport.ua

У другому колі Калініна (на фото) в українському дербі перемогла свою співвітчизницю Даяну Ястремську — 5:7, 6:2, 6:3.

Нагадаємо, у першому колі змагань у ОАЕ Калініна обіграла росіянку Кудерметову (11-ту в рейтингу WTA) — 6:3, 5:7, 7:5, а Ястремська, що пробилася в основну сітку крізь кваліфікацію, взяла гору над француженкою Елізе Корне — 6:2, 6:3. Суперниця Ангеліни Калініної у 1/8 фіналу — легендарна чешка Кароліна Плішкова.

Із перемоги стартувала на хардових кортах Дубая і українка Марта Костюк. У 1/32 фіналу киянка, що одержала wild card (спеціальне запрошення) від організаторів турніру, «перемогла тенісистку з Туреччини Іпек Оз — 6:4, 4:6, 2:6. Суперницею Костюк у 1/16 фіналу була швейцарка Белінда Бенчіч.

Іще одна українка, яка пробилася до основної сітки турніру в Дубаї крізь кваліфікацію, Катаріна Завацька, поступилася уже в першому колі. Титулована Єлена Остапенко з Латвії виявилася сильнішою — 1:6, 4:6.