У львівській Ратуші відремонтували хол та сторічну вхідну браму
Нове покриття підлоги у холі робили із урахуванням усіх норм доступності
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/523824/img0299.jpeg)
У Львівській міській раді відремонтували хол на першому поверсі, через який щодня проходять на роботу посадовці міської ради, депутати, гості, міжнародні делегації, а у вихідні - туристи, які піднімаються на вежу Ратуші. Хол — вхідні ворота у мерію. В інтер'єрі - світлі тони, зокрема старовинний камінь бежевого кольору. На великому екрані - привітання до відвідувачів: «Вас вітає Львівська міська рада».
/wz.lviv.ua/images/news/2024/11/IMG_0293(1).jpeg)
Хол мерії потрапив під руку майстрів через аварійну підлогу, яка через солідний вік почала просідати та стала аварійною. А на стіні в укритті почали з’являтися тріщини… Про аварійність підлоги свідчить експертний висновок і рішення комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Як розповів у коментарі для «ВЗ» керуючий справами виконкому Львівської міської ради Євген Бойко, на початку 2024 року на стіні в укритті Львівської міської ради почали з’являтися тріщини.
«Викликали фахівців, здійснили огляд і отримали експертний висновок комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про аварійність стелі укриття, що є одночасно підлогою у холі Ратуші, — каже мій співрозмовник. — На ліквідацію аварійності з резервного фонду виділили 995,7 тисяч грн. Роботи розпочали у липні цього року, і тривали вони орієнтовно три місяці. Під час робіт вдалося зекономити майже 700 тисяч гривень, оскільки ухвалили рішення не заливати бетоном всю підлогу площею приблизно 120 метрів квадратних, а підсилити колони, які тримали підлогу холу. Цього було достатньо для ліквідації аварійності».
/wz.lviv.ua/images/news/2024/11/IMG_0296.jpeg)
Євген Бойко каже, що нове покриття підлоги робили вже з урахуванням усіх норм доступності.
«Також відреставрували вхідну браму Ратуші, якій понад сто років, — наголосив Бойко. — Над відновленням брами працювали фахівці у Львівському вищому професійному художньому училищі.
/wz.lviv.ua/images/news/2024/11/IMG_0298.jpeg)
Інші роботи, які майстри виконали після ремонту підлоги — косметичні: здерли стару штукатурку, відчистили і відкрили камінь на стінах, пофарбували. Ці роботи виконали за позабюджетні кошти".