Передплата 2024 «Добра кухня»

Міжнародний кримінальний суд видав ордери на арешт ексміністра оборони та начальника Генштабу рф

  • 25.06.2024, 16:45
  • 310

Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт ексміністра оборони рф сергія шойгу та начальника Генштабу російської армії валерія герасимова

Фото: Судово-юридична газета
Фото: Судово-юридична газета

Про це повідомили в МКС.

Так, у суді переконані, що є достатньо підстав вважати шойгу та герасимова відповідальними за ракетні удари по українській електричній інфраструктурі, яких завдавали з 10 жовтня 2022 року до щонайменше 9 березня 2023 року. Протягом цього періоду російські збройні сили здійснили велику кількість ударів по численних електростанціях та підстанціях у різних місцях України.

Прокурори МКС також вважають, що шойгу та герасимов є індивідуально відповідальними за усі ці злочини.

Нагадаємо, у березні цього року Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт командувача дальньої авіації рф Сергія Кобилаша і командувача Чорноморського флоту рф Віктора Соколова.

Їх так само звинуватили в ракетних ударах, завданих силами під їхнім командуванням по українській електричній інфраструктурі щонайменше з 10 жовтня 2022 року до щонайменше 9 березня 2023 року.

Ордер на арешт від МКС означає, що тепер російські командувачі можуть бути затримані та передані до суду у 124 країнах, які ратифікували Римський статут. Україна його лише підписала, але не ратифікувала.

Схожі новини