Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Виведення військ із окупованих територій: путін знову заговорив про перемовини із Україною

  • 14.06.2024, 15:45
  • 486

володимир путін заявив, що українські військові повинні нібито вийти з тимчасово окупованих територій у межах адміністративних кордонів для «мирних переговорів» з рф. Тоді росія «негайно припинить вогонь»

володимир путін. Фото Reuters
володимир путін. Фото Reuters

Про це він заявив під час виступу перед мзс рф.

путін оголосив нібито «нові умови для припинення бойових дій в Україні».

Він заявив, що для початку переговорів Україна має повністю вивести свою армію з тимчасово окупованої Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

Також Україна не може вступати в НАТО, а також повинна мати «нейтральний, позаблоковий, без’ядерний статус».

За словами диктатора, «якщо ці умови будуть виконані, то рф негайно припинить вогонь».

«Звертаю увагу, саме з усієї території цих регіонів у межах їхніх адміністративних кордонів, які існували на момент їхнього входження в Україну. Щойно у Києві заявлять, що готові до такого рішення і розпочнуть реальне виведення військ із цих регіонів, а також офіційно повідомлять про відмову від планів зі вступу до НАТО, з нашого боку негайно, буквально тієї самої хвилини, надійде наказ припинити вогонь і почати переговори. Повторю, ми це зробимо негайно», — наголосив путін.

Він додав, що сенс російської пропозиції нібито «не в тимчасовому перемир'ї», бо йдеться не про замороження конфлікту, а про його «остаточне завершення» війни.

Як відомо, президент України Володимир Зеленський завив, що мирні переговори із рф є нереалістичними, а мирна угода з росією буде «пасткою», бо путін порушить будь-яку укладену угоду.

Схожі новини