На могилах захисників у Львові розклали вербу
- 28.04.2024, 19:15
- 655
Сьогодні, 28 квітня, на Личаківському кладовищі поклали на кожну могилу воїна галузки верби, яку освятили вранці під час Літургії у Храмі Святого Юрія Переможця
![Фото: Львівська обласна рада](https://wz.lviv.ua/img/360x200/b/3-1e14a9d1.jpg)
Вербу заздалегідь підготували та прикрасили працівники Львівської обласної ради, обласної бібліотеки для дітей та юнацтва, Будинку воїна, парафіяни.
![](/images/news/2024/04/2(17).jpg)
«Щодня пам’ятати про кожного захисника, який віддав життя за Україну, за наших дітей та майбутнє держави — наш обов’язок. Щохвилини живімо з вірою у нашу боротьбу і нашу перемогу», — йдеться у повідомленні.
Священники відслужили панахиду та разом із вихованцями Ліцею імені Героїв Крут розклали вербові гілочки.
![](/images/news/2024/04/1(9).jpg)