Передплата 2024 «Добрий господар»

У Львові пройшов турнір зі стрільби зі зброї

  • 01.12.2023, 18:45
  • 479

У Львові визначили переможців першої шкільної ліги зі стрільби. Учні 9−11 класів шкіл Львівської громади змагалися у трьох етапах (шкільний, районний і міський), в підсумку яких було визначено 9 найкращих стрільців-школярів міста

Фото: ЛМР
Фото: ЛМР

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«17 тисяч старшокласників взяли участь у перших шкільних лігах зі стрільби. До фіналу потрапило понад 50 учнів. Приємно здивований, які класні результати показують діти. Цікаво, що і хлопці, і дівчата дуже влучно стріляють. Думаю, що наступного року ми будемо продовжувати ці змагання», — каже Андрій Садовий, міський голова Львова.

Як розповів керівник управління освіти Львова Андрій Закалюк, стрільба є частиною шкільної програми предмету «Захист України», тому ці змагання лише підсилюють їхні знання і стимулюють школярів розвиватись у цьому напрямку.

«Стрільба — це дуже цікавий і важливий вид спорту, який навчає концентрації уваги на ціль та зосередженості, незважаючи на бурю емоцій всередині спортсмена. Це надзвичайно складний спорт, але виховує дуже правильні риси характеру. Важливим елементом будь-якого спорту є змагання. Міські змагання зі стрільби — це додатковий стимул для дітей розвиватись у цьому виді спорту», — наголошує Антон Нікулін, начальник управління спорту Львівської міської ради.

Школярі зізнаються, що їм сподобались ці змагання і вони б хотіли ще більше практикуватись в тирі. Найкращою серед одинадцятикласників стала учениця школи № 91 Ярина Шиян. Дівчина каже, що дуже радіє своєму результату і буде розвиватись у цьому напрямку.

«Під час уроків „Захист України“ ми вчимося стріляти, я зрозуміла систему, як потрібно поводитись зі зброєю, тому ці змагання для мене не були складними. Хоча я не очікувала, що потраплю аж до фіналу і отримаю перше місце серед одинадцятикласників Львова. У мене дуже приємні позитивні емоції, бо я не займаюсь цим спортом професійно і ніколи не брала участь у змаганнях, а це вперше в житті спробувала свої сили та ще й посіла перше місце! Це дуже приємно і почесно для мене», — поділилась враженнями одинадцятикласниця.

Цікаво, що призери 1, 2 та 3 місць отримали не лише дипломи та кубки, а й призові винагороди по 20, 15 та 10 тисяч гривень відповідно. Їх наставники, вчителі предмету «Захист України», також отримали подяки від міського голови та премії.

Схожі новини