Передплата 2024 «Добрий господар»

Німеччина зустрічала дітей українських прикордонників, які прибули на відпочинок

  • 03.10.2023, 18:00
  • 431

Нещодавно для дітей загиблих, захоплених у полон або безвісно зниклих за особливих обставин військовослужбовців Держприкордонслужби, організували відпочинок у Німеччині

Захід, який відбувається не вперше, організували за сприяння Федерального міністра у справах сім'ї, людей похилого віку, жінок та молоді Лізи Паус.

Два тижні діти були у Центрі відпочинку дітей та молоді «Prebelower Kinderlend», що в місті Кляйнцерланг. Крім цього, для дітей організували цікаві екскурсії до міст Берлін та Потсдам.

Програма відпочинку була насичена неординарними культурними, спортивними та освітніми заходами: майстер-класи, талант-шоу, комунікативні ігри, фільмування кліпів, стрільба з луку, плавання на човнах тощо.

Діти охоронців кордону вдячні Уряду Німеччини за надану можливість провести цікавий, активний і насичений різними заходами відпочинок.

Варто зазначити, що для Державної прикордонної служби України піклування про поранених співробітників та родин тих, хто загинув, захищаючи нашу країну від ворога, є пріоритетом.

Схожі новини