Передплата 2024 «Добре здоров’я»

«Україні конче необхідне домінування в повітрі»

  • 30.09.2023, 11:47
  • 358

Порошенко обговорив з міністром оборони Швеції посилення військової допомоги ЗСУ та виробництво бронемашин CV-90

Петро Порошенко, який бере участь у міжнародній безпековій конференції у шведському Вісбі, провів зустріч з міністром оборони Швеції Полом Йонсоном.

«Символічно, що перша зустріч — з міністром оборони Швеції Полом Йонсоном. Мав честь передати вітання та слова вдячності від українських військових, які захоплюються висококласною шведською військовою технікою. Подякував за тринадцять пакетів військової допомоги від Стокгольма Збройним Силам України та висловив сподівання на 14-й», — повідомив пʼятий президент.

«Україні конче необхідне домінування в повітрі, тому звернувся до шведських партнерів якомога швидше надати нам шведські винищувачі «Gripen», — наголошує Порошенко.

«Приємно почути від міністра слова захоплення нашими військовими та підтвердження, що українська армія сьогодні найсильніша в Європі», — пише Петро Порошенко.

«Ми обговорили також перспективи започаткування спільного виробництва шведських бойових машин CV-90 та допомоги Швеції у питанні розмінування, в тому числі гуманітарного», — повідомляє Порошенко.

Під час зустрічі він наголосив, що єдиним шляхом до встановлення стійкого та тривалого миру є забезпечення перемоги України над російським агресором, відновлення територіальної цілісності нашої держави та вступ до НАТО і ЄС. «Україна та західні союзники мають зробити все можливе для цього», — резюмує Петро Порошенко.

Схожі новини