Передплата 2024 «Добре здоров’я»

росіяни на Херсонщині вчиняли сексуальне насильство над жінками, — Комісія ООН з розслідування воєнних злочинів в Україні

  • 25.09.2023, 20:35
  • 533

Комісія ООН з розслідування воєнних злочинів в Україні заявила про випадки зґвалтування та сексуального насильства з боку російських військових щодо жінок віком від 19 до 83 років

Фото умовне із мережі
Фото умовне із мережі

Про це Незалежна міжнародна комісія ООН з розслідування порушень в Україні повідомила у своїй новій доповіді.

Комісія виявила, що у Херсонській області російські солдати ґвалтували та вчиняли сексуальне насильство над жінками віком від 19 до 83 років.

«Часто членів однієї сім'ї тримали в сусідній кімнаті, тому вони були змушені слухати, як відбувається насильство», — повідомили члени комісії.

Відомо, що комісія продовжує розслідувати окремі ситуації, «пов'язані з імовірним вивезенням російською владою неповнолітніх без супроводу дорослих до рф».

«Комісія висловлює жаль через відсутність ясності та прозорості щодо інформації про повну кількість, обставини та категорії вивезених дітей», — додали в ООН.

Тамтакож зазначили, що занепокоєні звинуваченнями в геноциді в Україні та продовжують свої розслідування з цього питання.

«Наприклад, деякі висловлювання, що лунають у російських державних та інших засобах масової інформації, можуть бути злочином підбурювання до геноциду», — пояснили в ООН.

Схожі новини