Передплата 2024 «Добрий господар»

Слідчі СБУ передали справу щодо «Чорної Мамби» Нацполіції

Крапку поставить суд, наразі триває дорозслідування

Христина Горун
Христина Горун

Слідчі Управління СБУ у Львівській області передали кримінальну справу, порушену проти львів‘янки Христини Горун (в соцмережах зареєстрована під псевдо «Чорна Мамба») на розгляд слідчих експертів районного управління поліції номер 2 ГУ Нацполіції у Львівській області.

Речниця УСБУ у Львівській області Роксолана Яворська повідомила «ВЗ», що саме поліція продовжить розгляд справи Христини Горун, яка, нагадаємо, у травні цього року оприлюднила в Інстаграм сторіс із приниженням тих, хто захищає на передовій Україну: «Наша армія — дно. І так ніх..я не можуть і не переможуть. Примітивні уроди».

Христина Горун, яка відома своєю дивною поведінкою, не вперше видавала скандальні висловлювання. Зокрема, рік тому, вже після повномасштабного вторгнення, вона записувала провокативні відео, де заявляла, що принципово буде спілкуватися російською мовою. Називає «рагулями» та «дном» усіх тих, хто демонструє, на її думку, награний патріотизм.

СБУ відкрило кримінальне провадження за статтею 161 ККУ — порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань. Якщо суд доведе вину Горун, їй загрожує штраф — від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років.

Схожі новини