Передплата 2025 «Добрий господар»

росіяни налагодили власне виробництво БпЛА, — ОК «Південь»

  • 08.09.2023, 11:20
  • 559

Про це свідчить кількість використаних безпілотників цієї ночі та відповідне специфічне маркування на корпусі

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Про це в ефірі телемарафону розповіла керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

Вона зазначила, що ворог очевидно розгорнув на території ТОТ Криму пускові станції БПЛА, оскільки останнім часом з тимчасово окупованого півострова відбуваються відповідні пуски безпілотників по території України.

«росіяни в постійному пошуку нової тактики їхнього застосування, аби українська протиповітряна оборона не могла їх виявити. Та ми діємо на випередження і прораховуємо застосування БПЛА, що надає нам змогу спрацьовувати на випередження», — наголосила Гуменюк.