5 канал відзначає 20-річний ювілей

  • 01.09.2023, 20:00
  • 414

Петро Порошенко привітав із 20-річчям 5 канал

Фото: Партія ЄС
Фото: Партія ЄС

«Рівно 20 років тому народився головний телеканал проукраїнської опозиції — 5 канал. Це була відповідь на закручування гайок з боку влади, вольове рішення журналістів не допустити диктатури та цензури. Але 20 років потому вони не можуть спокійно й вільно мовити в демократичній країні. За два десятиліття вони пройшли вогонь і воду, загартувалися найвищим гартом у вогнях двох революцій та російської навали», — нагадав п’ятий президент.

«Неймовірний колектив чесних, вірних Україні та журналістиці професіоналів. Я бачив їх на всіх історичних для нашого народу подіях. Помаранчева Революція, викриття злочинів регіоналів, робота під пресингом та погрозами бандитів при владі. В атмосфері, де будь-хто, хто говорить правду, міг заплатити за неї життям. Не боялися жодної влади з авторитарними схильностями. Революція Гідності, навіть у найнебезпечніші й найважчі моменти. В диму шин, на барикадах, під кулями. Коли цінності та правда пройшли випробування вогнем і мечем. Всі роки війни на фронті. Під обстрілами, воєнкорами, разом із хлопцями та дівчатами, на передовій», — зазначає Порошенко.

«І я певен, що вони продовжать свою благородну справу й після нашої Перемоги. Навіть попри тиск. Бо без незалежної журналістики, як 4 влади, країна ніколи не зможе стати успішною. Дякую за вашу невтомну працю, 5 канал! З ювілеєм!», — написав Порошенко у соцмережах.

Схожі новини