Україна планує отримати від партнерів ракети, — Повітряні сили

  • 07.08.2023, 18:00
  • 426

Постачання далекобійних французьких ракет SCALP та німецьких TAURUS допоможуть Україні знищити позиції ворога та наблизити перемогу. Джерело: censor.net/ua/n3435892

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Про це в етері загальнонаціонального телемарафону розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Ракети такі (далекобійні, — ред.) нам дуже потрібні, і ви бачите їх результати постійно у російських складах, які горять, знищених переправах, мостах тощо. Це високоточна далекобійна зброя, яка без шансів для противника, яка робить те, що наближає нашу перемогу. Хотілося б зі Storm Shadow і SCALP ще бачити поруч і німецьку ракету. Зараз дискусія вже йде щодо крилатої ракети TAURUS. Яке буде прийнято рішення німецьким урядом, ще не знаємо, але сподіваємось, воно буде на користь України», — зазначив Ігнат.

Він також додав, що німецька ракета має більш потужні характеристики, що дозволить завдавати удари на більші відстані. А також додав: «очікуємо і на цю ракету, і хотілося б ще ATACMS, звичайно».

Речник зауважив щодо дальності ураження німецьких ракет, що кожен виробник стримано каже про тактико-технічні характеристики й може йтися про дальність від 250 км.

«Нас цікавить дальність, точність, потужність. Усе перевіряється на практиці. Дальність ураження ракет чи авіабомб залежить від носіїв, на яких вони перебувають, і від висоти, на яку їх піднімають ці носії. Тому там все умовно. І щоб збільшити дальність, потрібна висота польоту», — додав Ігнат

Схожі новини