G7 закликала українську владу посилити боротьбу з корупцією

  • 02.08.2023, 12:01
  • 375

Посли країн Групи Семи після зустрічі з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем в офіційному твіттері написали, що влада має забезпечити прозорість та підзвітність використання західної фінансової допомоги, повернути електронне декларування і посилити боротьбу з корупцією

«Посли #G7 зустрілися з Денисом Шмигалем для подальшого обговорення результатів Конференції з відновлення України у Великій Британії. Прозорість та підзвітність є вирішальними для того, щоб залучити приватний сектор до відновлення та реконструкції України», — йдеться у повідомленні.

«Ми наголосили на важливості своєчасного вибору нового керівника НАЗК, відновлення системи декларування майна та звітності про фінансування політичних партій, а також посилення антикорупційних інституцій, таких як САП та АРМА», — пише представництво Сімки.

«Ми також закликали до ухвалення законів для забезпечення сильного та незалежного Антимонопольного комітету та вдосконалення корпоративного управління державними підприємствами відповідно до керівних принципів ОЕСР», — наголошують союзники.

Схожі новини