Передплата 2024 «Добрий господар»

Колишній чоловік Майлі Сайрус подав на неї до суду через пісню «Flowers»

  • 03.03.2023, 16:15
  • 6 739

Актор Ліам Гемсворт подав до суду на свою колишню дружину, співачку Майлі Сайрус, через хіт виконавиці «Flowers», який, на думку багатьох осіб, саме про Ліама Гемсворта

Ліам Гемсворт та Майлі Сайрус. Фото із мережі
Ліам Гемсворт та Майлі Сайрус. Фото із мережі

Ліам Гемсворт звинувачує колишню дружину у наклепі.

Відповідний документ з’явився у соцмережі увечері 28 лютого. 33-річний актор називає Майлі Сайрус відповідачкою за «скаргою про наклеп».

ЗМІ пишуть, що причиною позову міг стати хіт співачки «Flowers». У ньому йдеться, що вона сама може сама собі купити квіти, розмовляти із собою та любити себе більше, аніж хтось інший.

Однак у пісні жодного разу не згадане ім'я її ексчоловіка Ліама Гемсворта, та більшість слухачів впевнені, що свій хіт вона присвятила саме йому.

Новина про позов до суду швидко спричинила дебати серед шанувальників, один із яких прокоментував: «Я дійсно сумніваюся, що Ліам Гемсворт справді подає до суду на Майлі Сайрус, але якщо він це зробив, то: 1) це провина її фанатів, які вигадали про нього все це лайно, наприклад, зрада з 14 жінками в особняку з кліпу „Flowers“ 2) Джонні Депп створив прецедент подання до суду на людей, які не зробили нічого поганого».

Як відомо, коли «Flowers» з`явилася у медіа, шанувальники швидко поділилися своїми гіпотезами про те, як ця пісня пов’язана з Ліамом. Наприклад, Сайрус опублікувала композицію 13 січня, в день народження її колишнього чоловіка.

Фанати також вважали, що тема самозакоханості в приспіві була посиланням на пісню Бруно Марса «When I Was Your Man», яку Ліам нібито присвятив Сайрус, коли вони були разом. У своїй пісні Сайрус співала: «Я можу купити собі квіти… І можу тримати свою власну руку», тоді як рядки пісні Марса: «Я мав би купити тобі квіти/ І тримати твою руку».

Інша вірусна ідея полягає у тому, що пісня згадує про ймовірну невірність у шлюбі Сайрус і Ліама. Фанати також стверджували, що кліп знімали в будинку, де зірка «Голодних ігор» зраджував Сайрус з 14 різними жінками.

Хоча Сайрус і Ліам не відповіли на ці звинувачення в зраді, у 2019 році співачка заявила, що зрада не була причиною розлучення.