Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

рф хоче закінчити війну якнайшвидше

  • 24.02.2023, 09:00
  • 1 108

«росія всіляко намагається, наскільки можна швидше закінчити війну. Але їхній військовий блок все ще намагається довести, що «ми зможемо, давайте вже обмежимося Донецькою та Луганською областями, але ми точно це зробимо і зупиняємо», — заявив керівник воєнної розвідки України

росія не має наміру затягувати війну в Україні на роки, навпаки — вона намагається досягти хоч якихось успіхів та закінчити її якнайшвидше.

Про це начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов заявив в інтерв'ю Українській правді.

За словами Кирила Буданова, у рф є певна кількість людей, які вважають, що затягування конфлікту йде на руку росії, але є й люди, які переконані, що це добре для України.

«Проблема в тому, що насправді, хоча я ненавиджу цих усіх москалів, але там теж є недурні хлопці. І вони чітко розуміють, що часу немає ні в кого. Що довше це триватиме, то більше й швидше прийде повна руйнація збройних сил та економіки», — зазначив начальник ГУР МО України.

Схожі новини