Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Україна не погодиться на поступки під час деокупації територій, — Зеленський

  • 17.02.2023, 17:45
  • 613

Президент Володимир Зеленський вважає швидку перемогу України з визволенням усіх окупованих територій реальною

Володимир Зеленський. Фото із мережі
Володимир Зеленський. Фото із мережі

Про це він заявив у виступі на Мюнхенській безпековій конференції.

Президент України наголосив, що Україна не погодиться на поступки під час деокупації територій, окупованих рф з 2014 року.

«Немає альтернативи тому, щоби позбавити російської окупації всі, всі міста України!» — наголосив він.

Зеленський також заявив, що реальною метою є якнайшвидше визволення України, «щоби наступного року ми зустрілися у Мюнхені на першу повоєнну безпекову конференцію, за умови вільної України, вільної Європи, вільного світу». Наступна Мюнхенська безпекова конференція відбудеться у лютому 2024 року.

Він вважає, що зараз пріоритетом є швидкість надання Україні допомоги, оскільки путін «сподівається на уповільнення допомоги і розділення підтримки світу», що може призвести до «втоми від війни» у світі.

Зеленський попередив, що затягування війни означає більші руйнування, передусім — на сході України.

«Вони щоденно відомо б’ють по цивільних домах, щоби люди виходили (з фронтових територій). Ми розуміємо, що після цієї війни на Донбасі нічого живого не буде — я зараз і про людей, і про інфраструктуру. Але якщо зможемо встигати з партнерами робити Україну потужнішою, то деокупуємо (ці території) раніше. Якщо ні, і будуть уповільнені процеси, то є ризик руйнації всього Донбасу, але все одно потім ми все деокупуємо», — пояснив він.

Схожі новини