путін намагається знищити не тільки українську державу, а й саму націю

  • 09.02.2023, 09:30
  • 351

На тимчасово окупованих територіях України буде продовжуватися насильницька депортація мирного населення. Про це представник ГУР МО України Андрій Юсов заявив в ефірі національного телемарафону

«Війна, яку розпочала російська держава, путін і власне російський народ, який підтримує цю війну, — це війна геноцидного характеру. Знищення, розпорошення, депортація і зрештою русифікація мирного населення, знищення української ідентичності, — це одна з цілей цієї війни. На жаль, ми і далі будемо бачити насильницьку депортацію з тимчасово окупованих територій, злочини проти мирного населення, військові злочини, заборону української ідентичності. Це все те, що путін реалізує вже рік на окупованих територіях і буде пробувати втілювати далі. Це те, про що світ має дуже чітко розуміти, — це власне геноцид українського народу. Спроба знищити не тільки українську державу, а й саму націю», — наголосив представник воєнної розвідки України.

Також представник ГУР МО України зазначив, що попри те, що ворог залишається сильним і чисельним, окупація російською армією Донецької та Луганської областей нереалістична.

Схожі новини