Передплата 2024 «Добрий господар»

ISW: Пригожин може перекласти відповідальність за провали у Бахмуті на Шойгу

  • 04.01.2023, 10:45
  • 785

Євгеній Пригожин визнав, ПВК Вагнер не можуть прорвати оборону ЗСУ в Бахмуті. Ймовірно, він спробує звинуватити у своїх невдачах Міноборони рф

Фото - з мережі
Фото - з мережі

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Аналітики заявляють, що Пригожин спробував виправдати відсутність прогресу своїх бойовиків у Бахмуті — він дав інтерв'ю російським пропагандистам, у якому сказав, що ПВК Вагнера не може прорвати оборону Збройних Сил України.

Пригожин зазначив, що кожен будинок у Бахмуті — це фортеця, а українці вибудували оборонні рубежі через кожні 10 метрів. ISW зазначає, що він уперше представив вагнерівців як силу, не здатну досягти результатів.

Експерти вважають, що олігарх, ймовірно, створює інформаційні умови, щоб звинуватити у своїх невдачах у Бахмуті Міноборони чи оборонну промисловість рф— під час інтерв'ю терористи Вагнера сказали йому, що їм не вистачає бронетехніки, боєприпасів та снарядів.

Ця заява спрямована на те, щоб зняти з вагнерівців та Пригожина особисту відповідальність, приписуючи їх нездатність захопити Бахмут більшим проблемам із розподілом російських ресурсів, резюмували у зведенні.

Схожі новини