Новий рік принесе Україні радість і перемогу

  • 03.01.2023, 09:00
  • 321

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів, яким буде 2023 рік для України та росії

За словами Кирила Буданова, новий рік принесе Україні радість і перемогу, а от російське керівництво чекатиме трансфер влади. До реваншистів чи більш лояльних — покаже час.

«Радість і перемогу — ось, що нам принесе 2023 рік. Як мінімум, я на це сподіваюся», — заявив керівник воєнної розвідки України.

Також начальник ГУР МО України прокоментував припущення, що війна може тривати до року. Він зазначив, що багато людей відраховують цей рік за своїми власними критеріями.

«Для багатьох людей війна почалася 24 лютого, хоча насправді, нагадаю, вона триває з 2014 року. Ну, якщо так додати рік, то це й буде середина або друга половина 2023 року… У світі може статися будь-що, але є певний набір факторів, певні алгоритми, які задіяні вже, і, спираючись на це, я роблю висновки», — підсумував генерал-майор Кирило Буданов.

Схожі новини