Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Українські військові можуть опанувати ЗРК «Patriot» протягом кількох місяців, — Пентагон

  • 22.12.2022, 16:30
  • 561

Для того, щоб українські військові могли належно працювати із зенітно-ракетним комплексом Patriot, знадобиться кілька місяців

ЗРК «Patriot». Фото із мережі
ЗРК «Patriot». Фото із мережі

Про це заявив представник оборонного відомства США.

«Patriot потребує навчання, і ми очікуємо, що на це підуть кілька місяців, щоб забезпечити українським силам підготовку, необхідну для його успішного використання», — передає CNN.

Чиновник наголосив, що ЗРК Patriot та боєприпаси, які США передають Україні у межах крайнього пакету військової допомоги, «наУкраїні критично важливий засіб дальньої дії» для захисту від «крилатих ракет, балістичних ракет та літаків».

«У протиповітряній обороні не існує „магічної кулі“. Наша мета — допомогти Україні посилити багаторівневий інтегрований підхід до протиповітряної оборони. Patriot доповнить низку засобів ППО середньої та малої дальності, які ми й союзники надали в межах попередніх пакетів допомоги», — зазначив представник Пентагону.

ЗРК Patriot — це сучасна система протиповітряної оборони великої дальності, яка є вкрай ефективною для перехоплення балістичних і крилатих ракет. Вона стане найефективнішою далекобійною системою оборони, яку Україні передавали союзники від початку війни.


Джерело: CNN

Схожі новини