Передплата 2024 «Добре здоров’я»

лукашенко скликав нараду своїх силовиків: деталі

  • 22.12.2022, 11:30
  • 621

Самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко скликав нараду із військовими і силовим блоком, на якій обговорюють нещодавню раптову перевірку бойової готовності армії і перекидання частини техніки ближче до кордону з Україною

Фото наради із сайту президента білорусі
Фото наради із сайту президента білорусі

«Хочеш миру — готуйся до війни… Ми мали і маємо тренування. Зараз вони в силу ситуації, що склалася, і загроз більш масштабні. Тому ми на своїй території проводимо навчання. Переміщуємо туди, куди ми вважаємо за потрібне, і спільне угруповання збройних сил, і свої збройні сили. Крапка», — заявив лукашенко.

Він наголосив, що у перекиданні військ ближче до кордону з Україною нібито немає «ніякого іншого задуму, ніякої конспірології».

Водночас він зазначив, що нібито не може заперечити, що проти білорусі «може розпочатися агресія». Він також додав, що нібито навіть бачить «таку готовність з боку сусідів».

За словами лукашенка, тому він нібито і вирішив організувати раптову перевірку сил негайного реагування.

Самопроголошений президент білорусі наголосив, що станом на 22 грудня всі операції «повністю завершені і збройні сили, сили спеціальних операцій, спецпідрозділи перебувають у місцях постійної дислокації».

Схожі новини