Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Повітряні сили розповіли, коли слід очікувати на російську ракетну атаку

  • 13.12.2022, 11:16
  • 757

росія може завдати нового масованого ракетного удару коли завгодно. Ймовірно, окупанти знову битимуть по об'єктах енергетики

Про це заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Очікувати цей обстріл треба завжди. Ситуація залишається такою, як і була. Авіація противника на даний час розосереджена по різних аеродромах. Я маю на увазі стратегічну авіацію, тактична ж продовжує завдавати ударів на лінії бойового зіткнення та у прифронтових зонах. Тому, щодо (нових. — ред.) ударів, якщо вони запланували їх, то безпосередньо будуть їх виконувати. Треба бути готовими до всіх загроз», — розповів Ігнат.

Він акцентував, що росія використовує весь спектр озброєння. І з самого початку повномасштабного вторгнення застосовує радянські ракети.

«Маємо на увазі такі ракети як Х-22, які випускають бомбардувальники Ту-22М3. Ті ж самі „Точка-У“, які росія використовує, так само вона застосовує і С-300, які призначені для збиття повітряних цілей, а росіяни їх застосовують як балістичні ракети», — зазначив Ігнат.

За його словами, росіяни частіше використовують радянські ракети, які є не високоточними і недалекобійними.

«Такі ракети росія найчастіше використовує у прифронтових містах, у зонах, де можна завдавати ними удари. Решта є високоточна зброя здебільшого атакує тилові регіони України. Зокрема, центральні та західні, оскільки туди дістатися можуть ракети Х-101, «Калібр», Х-555 та «Іскандери», — акцентував Ігнат.

Речник Повітряних сил ЗСУ не виключає, що мішенню ворога знову стануть об'єкти енергетики, оскільки росіяни не полишили своїх терористичних намірів.

Схожі новини