Передплата 2024 ВЗ

У тимчасово окупованому Криму росіяни розгорнули 10 військових аеродромів і два авіазаводи (ФОТО)

  • 10.12.2022, 16:30
  • 698

російські війська розгорнули в анексованому Криму щонайменше 10 військових аеродромів. Також свої літаки вони обслуговують на двох авіазаводах

Знімки із супутника. Джерело Радіо Свобода
Знімки із супутника. Джерело Радіо Свобода

Про це йдеться у матеріалі «Радіо Свобода». Видання проаналізувало супутникові знімки російських військових обʼєктів у Криму.

На кожному з таких аеродромів є склади з боєприпасами та паливом. Якщо вдарити по них, то ефект від вибухів буде ще більшим.

Аеродром у Джанкої — один із найважливіших для росії під час повномасштабного вторгнення. Він є основним летовищем для російських бойових літаків, які воюють на південному фронті.

На цьому аеродромі розташовані щонайменше три склади з боєприпасами, понад 50 гелікоптерів і безліч облаштованих місць для розміщення зенітно-ракетних комплексів. Також аеродром часто приймає винищувачі Су-25.

Поруч із Севастополем розташований аеродром «Бельбек». Росіяни у 2018 році тут подовжили злітно-посадкову смугу для стратегічних бомбардувальників. Але вони тут не базуються, оскільки для них безпечніше запускати ракети по Україні з більш дальньої та безпечної відстані. На аеродромі розміщені переважно російські винищувачі.

Одне з основних угруповань російської авіації розташоване на аеродромі у Гвардійському неподалік Сімферополя. Тут зосереджені штурмовики Су-25 і бомбардувальники Су-24.

Ремонтують російські винищувачі Су-25 на авіазаводі у Євпаторії.

Схожі новини