Передплата 2024 «Добрий господар»

Бенксі продасть свої роботи задля допомоги Україні

  • 10.12.2022, 10:30
  • 618

Всесвітньо відомий скандальний вуличний художник Бенксі продає 50 принтів малюнка по 5000 британських фунтів за кожен

Фото із мережі
Фото із мережі

Виручені кошти він планує віддати на допомогу українцям.

Про це повідомили у фонді Legasy Of War.

«Я зробив 50 таких принтів, а всі виручені кошти скерую нашим друзям в Україні. Завітайте на сайт banky.legacyofwarfoundation.com», — написав Бенксі.

На сайті фонду йдеться, що кожну з 50 копій підписано і пронумеровано, один покупець може придбати лише один екземпляр за ціною 5000 фунтів стерлінгів (приблизно 6100 доларів).

Кожен екземпляр — у дерев’яній рамці та унікальний, оскільки подряпини на кожну роботу Бенксі наносив окремо — за допомогою ножа для піци.

«Якщо ви хочете придбати один, будь ласка, зареєструйте свої дані нижче. Реєстрація закінчується в п’ятницю, 16 грудня, о 12:00 за Гринвічем. Множинні замовлення та боти будуть дискваліфіковані. Успішних кандидатів буде обрано за допомогою комп’ютера, і їм надісшлють інформацію про те, як завершити купівлю», — йдеться на сайті.

На кошти, отримані від розпродажу цих робіт, закуплять нові машини швидкої допомоги та машини підтримки.

«Вони потрібні на Донбасі для продовження евакуації інвалідів, літніх людей та постраждалих мирних мешканців. Ми відправимо генератори, газові обігрівачі та ліхтарі на сонячних батареях до громад, які переживають сувору зиму без електрики. І ми зможемо продовжити нашу підтримку притулків у Києві для жінок та ЛГБТК-спільнот», — наголосив генеральний директор фонду Legasy Of War Джайлз Дулей.

Схожі новини