Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Завдяки благодійникам хліб для херсонців буде безкоштовним, — волонтери

  • 03.12.2022, 16:50
  • 803

Петро Порошенко у Херсоні зустрівся з місцевими активістами ГО «Справа Громад»

Фото із сайту "Європейської Солідарності"
Фото із сайту "Європейської Солідарності"

Під час окупації українські патріоти не тільки допомагали містянам, а й донатили на ЗСУ, розповіла Оксана Погомій.

Порошенко оглянув приміщення, де вже встановлюють обладнання для пекарні. Як відомо, Фонд Порошенка та ГО «Справа Громад» купили для херсонців дві печі для випікання хліба, необхідне обладнання та потужний генератор.

Зараз виробництво треба забезпечити якісною водою, з якою у Херсоні великі проблеми. Тож тут оперативно зроблять свердловину і встановлять систему очищення води — пояснив п’ятий президент. Пекарню планують запустити вже за тиждень, кажуть волонтери. Половина хліба призначена для підрозділів ЗСУ, другу половину будуть безкоштовно роздавати херсонцям.

«Ми зараз побачили прив’язку, розташування. Я прийняв рішення, що ми привеземо обладнання і зробимо свердловину. Ми поставимо систему хімводоочистки так само, як ми робили в Миколаєві. Генератор потужний — його вистачить на насоси, роботу хімводоочистки і забезпечення потужності для роботи пекарні», — зазначив Порошенко.

«Я сподіваюся, ми зможемо організувати, щоб пекарня працювала цілодобово. Половину скерують на забезпечення мешканців Херсона свіжим хлібом, бо зараз найближча точка, звідки в Херсон привозять хліб — це десь в районі Миколаєва», — пояснив Петро Порошенко.

У пекарню також передадуть кілька тонн борошна, цукор та дріжджі.

Оксана Погомій подякувала «Справі Громад» та Петру Порошенку за підтримку херсонців.

«Ми всі очікували нашого звільнення. Зараз теж важко: нас звільнили, але місто стало фронтовим. Ви нам не просто плече підставили. Бо весь бізнес практично виїхав з Херсона, і те, що тут буде пекарня — це дуже круто. Тим паче, що хліб буде зараз безкоштовним для людей. Це дуже важливо», — говорить активістка.

«Менш ніж три тижні тому тут була русня. І лише зусиллями українців, зусиллями ЗСУ їх викинули. Але вони не заспокоїлися — підірвали всі об'єкти критичної інфраструктури, енергозабезпечення, водозабезпечення. Підірвали котельні, які дають тепло. І зараз тривають обстріли Херсона з лівого берега артилерією, системами залпового вогню і навіть мінометами долітають сюди. Який вихід з цього? Треба йти далі по лівому берегу, продовжувати контрнаступ. Допомагати ЗСУ. І не зупинятися на межах Херсонської області», — розповів Порошенко.

Оксана Погомій додала: «У мене є ще одна мрія. Я хочу, щоб у нас в місті був такий український духовний культурний центр, як був у Маріуполі. Я була якраз минулого літа, і він тут буде. Ми все зробимо для цього».

«Домовились. Подивіться, наскільки Оксана і вся команда переповнена фантастичною, позитивною енергетикою. Таких людей ніхто не зупинить», — переконаний Петро Порошенко.

Схожі новини