Передплата 2024 ВЗ

Канада передала ЗСУ зимовий одяг

  • 03.12.2022, 08:15
  • 1 166

Канада надаватиме допомогу Україні впродовж зими, аби допомогти як на полі бою, так й економічно

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Зокрема, для потреб ЗСУ передадуть 500 тисяч одиниць зимового одягу та спорядження, 40 броньованих машин бойової підтримки.

Про це повідомила амбасадор Канади в Україні Лариса Галадза.

«Кілька тижнів тому віцепрем'єр-міністр Канади Фріланд оголосила, що Канада зробить значний внесок у скарбницю коштів, які будуть доступні для України, якщо їй потрібно буде купувати газ на іноземному ринку, якщо їй потрібно буде імпортувати газ, бо це дорого для України. Це — кошти, яких немає в бюджеті України. Отже, Канада зробила свій внесок у цей фонд, загальний обсяг якого — 300 млн доларів. Щоб були гроші, якщо вам потрібно купити газ. На полі бою солдати повинні бути в теплі. Нещодавно оголошена допомога з боку Канади передбачає 500 тисяч одиниць зимового одягу та спорядження. Тож це спорядження вже в дорозі й допоможе залишатися в теплі на полі бою», — повідомила Галадза.

Також амбасадорка зазначила, що нещодавній пакет військової допомоги для України містить багато елементів, які допоможуть боротися на фронті. Йдеться про камери для дронів, майже 40 броньованих машин бойової підтримки. Це — машини, які дозволять у небезпечних місцях переміщати із кращим захистом не лише людей, а й матеріально-технічне забезпечення, пояснила Галадза.

Вона повідомила, що машини бойової підтримки надійдуть через кілька місяців, в українські військові вже навчаються на них.

Також Галадза додала, що Україна та Канада мають давні тісні зв’язки. Наразі 800 тисяч українців виїхали до Канади з березня. Отже, ці зв’язки будуть ще тіснішими, вважає амбасадорка.

Схожі новини