росіяни облаштовують склад боєприпасів біля школи у центрі Маріуполя, — радник мера
- 28.11.2022, 15:45
- 545
Окупанти облаштовують склад з боєприпасами на місці Центрального ринку Маріуполя, щоб прикритися цивільним населенням
![Склад на центральному ринку Маріуполя. Фото Андрющенка](https://wz.lviv.ua/img/360x200/5/456789-731b591e.jpg)
Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
«Окупанти почали облаштовувати склад з БК на території знищеного Центрального ринку, в самому центру міста, за 100 метрів від школи 65, яку самі використовують як головну піар-точку.
Прикритись цивільними. Ніколи такого не було — і от знов", — написав він.
Центральний ринок росіяни повністю зруйнували на початку березня. У вересні Маріупольська міськрада оприлюднила відео з ринку, на якому видно, що від торгівельних рядів нічого не залишилося.