Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Бельгія офіційно підтримує курс України до членства в ЄС і НАТО

  • 27.11.2022, 08:30
  • 635

Президент України та прем'єр-міністр Бельгії підписали декларацію щодо підтримки членства нашої держави в ЄС і НАТО та обговорили реалізацію ініціативи Grain from Ukraine

Фото: ОПУ
Фото: ОПУ

Про це йдеться в пресслужбі президента України.

«Я дякую Бельгії й пану Премʼєр-міністру за підписану сьогодні спільну декларацію. Цей документ засвідчує підтримку Бельгією нашого руху до повноправного членства у Європейському Союзі та НАТО. Ми обов’язково здобудемо цей важливий для нас результат», — заявив Володимир Зеленський.

Також співрозмовники докладно обговорили взаємодію двох держав в ООН, у структурах Європейського Союзу та на інших міжнародних майданчиках.

Зі свого боку Александр Де Кроо зазначив, що для нього велика честь бути в Україні й засвідчити свою підтримку нашій державі та її громадянам.

«Хочу подякувати вам і кожному українцю від імені народу Бельгії за ваше лідерство в ці дуже складні часи війни. Ви демонструєте всьому світові, за що варто битися — за демократію, за відкрите суспільство, де люди ставляться з повагою одне до одного, засуджують безглузде насилля», — наголосив він.

Схожі новини