Херсон готується зустрічати ЗСУ (ФОТО)
- 11.11.2022, 14:10
- 884
У Херсоні помітили військових ЗСУ. Світлини поширили у місцевих каналах
![Фото із соцмереж](https://wz.lviv.ua/img/360x200/5/89d26aaf001d43d7ae4f1dff74fe2722-14b7b0f8.jpg)
Відтак, мешканці Херсона готуються святкувати.
Очільник Офісу президента Андрій Єрмак теж натякнув на хороші новини.
Тим часом у Херсоні окупанти, які не встигли втекти, перевдягаються у цивільне. Як повідомив журналіст Костянтин Риженко, рашисти ховаються у житлових будинках, а форму викидають на смітник.
«Дуже нервові, спілкуються на підвищених тонах. Погрожують пристрелити, якщо їм здаватиметься, що їх знімають», — додав він.
Також відомо, що в окупованому Херсоні підірвана телевежа і приміщення навколо неї начебто також знищені.
Телевежа упала в парк.
Партизани в центрі міста підняли український прапор. Фото стягу з’явилося в соцмережах. Тим часом у місті немає комунікацій: світла, води та опалення, тільки газ.
![](/images/AFE71CF9-2C3B-4079-99B0-81F085EE14EE.jpeg)
Люди ходять по воду на річку. Водночас у місті не вистачає хліба. Люди виходять на вулиці, аби спіймати мобільний зв’язок та інтернет. Місцями є російський зв’язок, подекуди український.
![](/images/41AAFF2E-8097-4C1E-9A6F-70865B5CFF62.jpeg)
«О 4 ранку потужний вибух на ТЕЦ… Чи то замінували, чи то прильот. Але враховуючи те що її мінували, скоріш за все підрив, хоча деякі свідки кажуть про прильот. Чекаю ще інформації», — повідомив Риженко.