​Комплекс ППО IRIS-T показав себе з гарної сторони, — Повітряні сили

  • 21.10.2022, 14:30
  • 883

Перший із німецьких комплексів протиповітряної оборони IRIS-T пройшов «бойове хрещення» і добре себе показав під час останніх обстрілів рф

IRIS-T. Фото з Wikipedia
IRIS-T. Фото з Wikipedia

Про це заявив речник командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат.

За його словами, IRIS-T — це потужний німецький ракетний комплекс. Україна отримала його модернізований варіант.

«Єдиний мінус, що їх мало. Очікується, що німецька промисловість набере обертів, щоб збільшити кількість виробництва, щоб Україна отримала якомога більше цих комплексів… Одна з таких систем уже працює в Україні», — сказав Ігнат.

Де і як працює ця система, він не став говорити, бо IRIS-T — «це ціль № 1 для ворога», так само, як і HIMARS. Але поділився першими результатами.

«Крайні обстріли, які в нас були: IRIS-T показала себе надзвичайно з гарної сторони. Ця інформація щодо бойового хрещення цього комплексу і перевірки його боєздатності і результативності в бойових умовах — пройшла. Ця інформація буде передана німецькій стороні, яка буде враховувати її. Ми отримаємо найближчими місяцями ще кілька пускових установок, які дещо посилять — несильно, але посилять. Комплекс має 8 пускових контейнерів. Навіть одна установка, оснащена 8-ма ракетами, — це уже доволі потужний засіб, який може знищувати повітряні цілі: ракети й БпЛА, які летять на нас останнім часом».

Схожі новини