В Україні зараз вирішується доля світу

  • 08.10.2022, 17:10
  • 493

Петро Порошенко в інтерв'ю британському телеканалу Sky News закликав збільшити постачання зброї для ЗСУ та посилити підтримку України

Петро Порошенко. Скрін із відео
Петро Порошенко. Скрін із відео

Він також наголосив, що Україна має отримати членствов НАТО, оскільки саме ЗСУ сьогодніє справжньою безпековою «парасолькою» для країн Європи.

«Ми в Україні зараз вирішуємо долю світу. Я хочу подякувати британському народу, парламентарям, уряду та прем'єр-міністру за постачання зброї в Україну, за введення санкцій проти росії, фінансову та економічну підтримку нашого народу. Бо це не війна України проти росії чи росії проти України. Це росія воює з усім цивілізованим світом, з демократією, зі свободою», — наголосив Порошенко.

«Пліч-о-пліч разом ми можемо перемогти, особливо зараз, коли ми маємо багато позитивних новин за останній тиждень. Коли путін оголосив про незаконну анексію Донбасу та півдня, ми демонструємо вражаючі перемоги ЗСУ. Це Ізюм, Балаклія, Куп’янськ, 48 годин тому був Лиман, а сьогодні ми маємо великий прогрес на Херсонщині. Я думаю, що це перемога всіх нас», — вважає п’ятий Президент.

«Україна зараз платить найвищу ціну за те, щоб залишитися вільною, демократичною, за те, щоб зупинити путіна від проникнення в Європу і світ. Насправді НАТО має бути „парасолькою“ для захисту світу від божевільного маніяка Путіна. На жаль, сьогодні ця „парасолька“ слабша, ніж ЗСУ, і ми найдорожчою ціною захищаємо всю Європу і світ від путіна», — сказав Петро Порошенко.

«Те, що путін оголошує мобілізацію і намагається мобілізувати 1 мільйон російських солдатів, означає, що війна приходить в кожен російський дім, і дестабілізація в росії дуже близько. У цій ситуації нам безумовно потрібно йти далі, щоб запровадити більше санкцій, постачати більше зброї, забезпечити глобальну ізоляцію путіна та підтримати наше прагнення бути членом НАТО та членом ЄС», — вважає п’ятий Президент.

«У нас немає іншого шляху, ніж зупинити путіна, припинити його шантаж, зокрема — енергетичний, ядерний, шантаж голодом. Треба разом зупинити путіна», — закликав Порошенко.

Схожі новини