Симоньян запустила флешмоб: пропонує багатим росіянам утримувати по 100 призовників

  • 24.09.2022, 15:15
  • 597

У росії спостерігаються серйозні проблеми з мобілізацією населення на війну. І річ не лише в нестачі призовників, а й у тому, що мобілізованих нема як утримувати — забезпечувати амуніцією та харчуванням

Армія рф. Фото: Слово і Діло
Армія рф. Фото: Слово і Діло

Про це свідчить флешмоб, запущений кремлівською пропагандисткою Маргаритою Симоньян, яка запропонувала частині населення взяти на себе витрати на утримання призовників.

«Кожна багата людина обирає 100 мобілізованих і платить їм щомісяця якусь суму, скільки може собі дозволити. Забезпечені люди, приєднуйтесь! Про кожного я напишу тут», — написала Симоньян.

Вона поставила за приклад колишнього міністра сільського господарства Олександра Ткачова, який, за її словами, «вже готовий виплачувати щомісяця по 25 тисяч рублів 300 мобілізованим землякам-кубанцям».

Сама Симоньян заявила, що також «вклалася» в ідею. Щоправда, скільки платитиме людям, яких мобілізують на війну, не повідомила.

Про системні проблеми з мобілізацією у російській армії пишуть і аналітики американського Інституту вивчення війни.

«Мобілізаційна інфраструктура виявилася підготовленою до великої війни не краще, ніж збройні сили. Перша в пострадянській історії мобілізаційна кампанія виявила неефективну бюрократичну систему, яка навряд чи зможе в короткі терміни забезпечити необхідний боєздатний резерв», — зазначають в інституті.

На думку експертів, невдала кампанія з мобілізації може посилити соціальну напруженість у країні та призвести до зростання невдоволення, зокрема й з боку тих, хто підтримує збройне вторгнення в Україну.

Схожі новини