У Львові відбувся третій раунд Суперліги України з ампфутболу
- 13.06.2026, 16:30
- 158
Львів прийняв матчі третього раунду Суперліги України з ампфутболу. На поле вийшли спортсмени, які після важких поранень змогли повернутися до активного життя та спортивних змагань
Особливу увагу під час турніру привернула львівська команда «Покрова АМП», яка продовжує боротьбу за високі місця в чемпіонаті. Водночас головною цінністю змагань називають не спортивні результати, а історії самих гравців.
Учасники турніру пройшли складний шлях реабілітації та відновлення після поранень, але зуміли повернутися до активного життя й спорту. Саме тому кожен вихід на футбольне поле є свідченням їхньої сили духу, витривалості та наполегливості.
Організатори та учасники подякували всім командам за характер і волю до перемоги, а також вболівальникам, які підтримують спортсменів на трибунах.
Учасники заходу наголошують, що ампфутбол — це не лише спортивні змагання, а й приклад того, як люди можуть долати найважчі життєві випробування та надихати інших власною історією.