Прикордонник Михайло Романчук уперше виборов для України медаль на відкритій воді

• 27.06.2022, 13:00
  • 636

Дебютний виступ у незвичній для себе дисципліні приніс дворазовому призеру Олімпіади – 2020 бронзу на чемпіонаті світу на відкритій воді

Чемпіонат світу — 2022 з водних видів спорту на відкритій воді триває у столиці Угорщини Будапешті.

Першим випробуванням у цих змаганнях на відкритій воді для Михайла стали 5 км.

Головна боротьба на дистанції розгорнулася між українцем, німцем та італійцем. Михайло тримався поруч із Флоріаном Веллброком та Ґреґоріо Палтріньєрі і зрештою увійшов у топ-3, поступившись переможцю Веллброку (нім.) +00:25.10.

Нагадаємо, що це вже друга нагорода Романчука на цьому чемпіонаті світу. Першу, теж «бронзу», спортсмен здобув на дистанції 800 метрів вільним стилем.