Передплата 2024 «Добра кухня»

Робота енергосистеми України на 16 червня 2022 року

  • 17.06.2022, 03:40
  • 578

За минулу добу відновлено електропостачання близько 21,2 тисячам споживачів, які були знеструмлені через бойові дії

Робота енергосистеми України на 16 червня 2022 року
Робота енергосистеми України на 16 червня 2022 року

Зокрема у Харківській області — 8,3 тисячам, Запорізькій — 6,8 тисячам, Донецькій — 4,3 тисячам, Херсонській — 1,3 тисячам, Сумській — 500 споживачам.

Газопостачання відновлено близько 3 тисячам абонентів.

Українські енергетики докладають максимальні зусилля, щоб оперативно повернути енергопостачання українським громадянам.

Проте у деяких районах аварійно-відновлювальні роботи ускладнені або унеможливлені через активізацію бойових дій, виконання робіт з розмінування та виникнення нових пошкоджень в електромережах.

Станом на 16 червня в Україні через пошкодження, обумовлені бойовими діями, залишаються знеструмленими близько 751 населений пункт, загалом близько 624,1 тисяч споживачів. Зокрема, в Донецькій області — понад 362,2 тисяч, Луганській — понад 128,2 тисяч, Харківській — близько 36,8 тисяч споживачів.

Без газопостачання залишаються 175,6 тисяч абонентів.

Електроенергія:

Всі види електростанцій працюють згідно графіка та команд диспетчера. Енергосистема України продовжує впевнено працювати з європейською мережею ENTSO-E, тримаючи частоту на рівні 50 Гц.

На сході продовжуються ремонти двох підстанцій та однієї повітряної лінії 330 кВ. Також продовжуються роботи з підвищення надійності роботи однієї з підстанцій 750 кВ.

Атомна генерація:

Всі діючі атомні електростанції України стабільно виробляють електричну енергію. Сумарна поточна потужність енергоблоків забезпечує необхідні обсяги електроенергії для потреб країни.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на промислових майданчиках атомних станцій і прилеглих до них територіях не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Гідроенергетика:

Гідроелектростанції компанії працюють в штатному режимі згідно з графіком та відповідно до команд диспетчерів.

На станціях компанії продовжують виконуватись планові ремонти гідроагрегатів, а також роботи з реконструкції обладнання, метою яких є подовження термінів експлуатації гідротехнічних об’єктів, збільшення встановленої потужності ГЕС і ГАЕС, а також поліпшення якості виробленої електроенергії.

Схожі новини